• 21.1

    Niederfeulen

    JFA

  • 26.1

    Süden

    Wanterwanderung

  • 26.1-27.1

    Junglinster

    19-01-CIC I

  • 2.2-3.2

    Junglinster

    19-01-CIC II

  • 9.2-10.2

    Niederfeulen

    JLK C

  • 18.2

    Niederfeulen

    JFA

  • 2.3-3.3

    Junglinster

    JLK A

  • 9.3-10.3

    Esch/Alzette

    19-02-CIC I

  • 16.3-17.3

    Esch/Alzette

    19-02-CIC II

  • 18.3

    Niederfeulen

    JFA

  • 23.3

    Regionaler Cross - Norden

  • 31.3

    Zone Centre

    National Schwammmeeschterschaften

  • 6.4-7.4

    Niederfeulen

    JLK B (Oppassen Vakanz!)

  • 6.4-7.4

    Zone Nord

    19-03-CIC I

  • 13.4-14.4

    Zone Nord

    19-03-CIC II

  • 15.4

    Niederfeulen

    JFA

  • 4.5-5.5

    Kopstal

    19-04-CIC I

  • 11.5-12.5

    Kopstal

    19-04-CIC II

  • 18.5-19.5

    Niederfeulen

    JLK A

  • 20.5

    Niederfeulen

    JFA

  • 7.6

    Munsbach

    Generalversammlung FNP

  • 14.6

    Heinerscheid

    Generalversammlung JFA

  • 15.6

    Mersch

    Nationalen Jugendconcours

  • 17.6

    Niederfeulen

    JFA

  • 14.7-21.7

    Martigny (CH)

    Internationale CTIF Jugendfeuerwehrwettkämpfe

  • 15.7-16.7

    Dudelange

    19-05-CIC I

  • 17.7-18.7

    Dudelange

    19-05-CIC II

  • 2.9-7.9

    Bettembourg

    Regionales Camp Region Süden

  • 7.9-8.9

    Zone Nord

    19-06-CIC I

  • 14.9-15.9

    Zone Nord

    19-06-CIC II

  • 16.9

    Niederfeulen

    JFA

  • 28-29.9

    Niederfeulen

    JLK B

  • 28.9

    Mersch

    National Crossmeeschterschaft

  • 29.9

    Esch/Alzette

    Kongress vum Pompjeesverband
    Fotorallye duerch Esch fir Jugendpompjeeën

  • 12.10-13.10

    Zone Est

    19-07-CIC I

  • 19.10

    Regional Schwammmeeschterschaft am Norden

  • 19.10-20.10

    Zone Est

    19-07-CIC II

  • 20.10

    Regional Schwammmeeschterschaft am Süden

  • 21.10

    Niederfeulen

    JFA

  • 26.10-27.10

    Kahler

    19-08-CIC I

  • 9.12

    Niederfeulen

    JFA

  • 14.12

    Abschluss 2019 JFA

  • 17.2-18.2

    Soleuvre

    20-02-CIC I

  • 19.2-20.2

    Soleuvre

    20-02-CIC II

  • 15.09.2020

    CIS SaDiff Umeldung erfuerdert

    Séance d'information "Formation Jugendleeder - REA" etc / JFA & INFS & DPV

  • 16.09.2020

    Hall Ierbicht Umeldung erfuerdert

    Séance d'information "Formation Jugendleeder - REA" etc / JFA & INFS & DPV

  • 17.09.2020

    CIS Mertert Umeldung erfuerdert

    Séance d'information "Formation Jugendleeder - REA" etc / JFA & INFS & DPV

  • 22.09.2020

    CIS Wiltz Umeldung erfuerdert

    Séance d'information "Formation Jugendleeder - REA" etc / JFA & INFS & DPV

  • 26.9

    Rosport

    National Crossmeeschterschaft !!! Annulliert